Наурыз 26 , 2017
Қазақстан Республикасы колледждері мен мектептерінің ТҮЛЕКТЕРІНЕ арналған ЖЫЛДЫҢ АСА МАҢЫЗДЫ ОҚИҒАСЫН жіберіп алмаңыз! Көктемгі демалысты Алматы Менеджмент Университетімен бірге өткізіңіз!
Наурыз 18 , 2017
Құрметті әріптестер, оқытушылар және студенттер! Сіздерді Ұлыстың ұлы күні – Наурыз мейрамымен шын жүректен құттықтаймын!
Наурыз 15 , 2017
Inkompass – это программа стажировки в ТОО «Филип Моррис Казахстан», которая поможет тебе раскрыть свой потенциал, получить практические навыки, работая над реальными бизнес-проектами, и воспользоваться уникальной возможностью трудиться в команде профессионалов.
Наурыз 15 , 2017
Сіздерді 2017 жылдың 16 наурызында саясаткер Саясат Нұрбекпен болатын «Қазақстандық қоғамның құрылымдық құндылығын зерделеу бойынша зерттеу қорытындылары» атты кездесуге қатысуға шақырамыз.
Наурыз 14 , 2017
Алматы Менеджмент университеті (AlmaU) 2017 Халықаралық жазғы мектебіне қатысуға барлықтарыңызды шақырады!
Ақпан 09 , 2017
Құрметті AlmaU оқырманы, біз сіздерді «Дағдыға тұсау: рахат пен пайда көре оқу» жобасына қатысуға шақырамыз.
Ақпан 02 , 2017
Aлматы Менеджмент Университеті (Alma University), бұрынғы Халықаралық Бизнес Академиясы Қазақстан Баспасөз клубының қолдауымен 8 жыл бұрын ХБА бастауымен өмірге келген жыл сайынғы Республикалық «ЗачОт» конкурсының басталғаны туралы хабарлайды.
Желтоқсан 12 , 2016
28 жас – дамудың қайталанбас кезеңі, ерекше өсу мен серпін, сонымен қатар жүріп өткен жолдың қорытындысы және талдау жасайтын кезең. Туған күн – бұл өмір салтанатының мерекесі!
Қазан 04 , 2016
27-28 қыркүйекте Алматы Менеджмент Университетінде жоо Студенттік Кеңесі Президентін сайлау өтті. Бұл сайлауға университеттің кез келген студенті қатыса алады. Екі күнгі сайлаудың қорытындысы бойынша «Логистика» мамандығының студенті Нигора Баховудинова жеңіске жетті!
Қыркүйек 26 , 2016
Almaty Management University организует внутренний конкурс для всех студентов, желающих принять участие в программах обмена или Erasmus+ в течение весеннего семестра 2016-2017 учебного года.
Қыркүйек 23 , 2016
AlmaU Бизнес Жоғары Мектебінің МВА бағдарламалары – Орталық Азия мен Қазақстанда АМВА (Association of MBA’s, UK, London) аккредитациясына ие жалғыз бағдарлама. Бұл оқиға тек Алматы Менеджмент Университетін ғана мойындау емес, бұл тұтастай қазақстандық білім беру жүйесін тану, – деп хабарлайды qazaquni.kz тілшісі.
Қыркүйек 18 , 2016
Дін істері жөніндегі басқармасының» ММ қолдауымен «Қазақстан Республикасының 25 жылдығына» орай "Астана қаласы әкімдігінің Дін проблемаларын зерттеу орталығы" КММ «Дінаралық татулық – тәуелсіздіктің тірегі» атты гуманитарлық және шығармашылық мамандықтардың орта білімнен кейінгі деңгейінің студенттері жариялайды.
Қыркүйек 14 , 2016
Aлматы Менеджмент Университетінің студенті Ерайдын Тасболатов соңғы аптада қазақстандық БАҚ «шулатты», ол бізге Еуропаның ең биік шыңы - Эльбрусқа (биіктігі - 5642 метр) шығуына не себеп болғанын, оның басына шығып неге домбыра тартқаны туралы айтып берді.
Қыркүйек 14 , 2016
13 қыркүйекте Алматы Менеджмент Университетіне қонаққа атақты триатлонист, IronMan жарысының 14 дүркін чемпионы Крис Маккормак келді. Университет қонағы үлкен спорттағы өз жолы, жетістіктері туралы айтып берді, сонымен қатар триатлонда биік жеңістерге жету құпиясымен бөлісті.
Қыркүйек 14 , 2016
«Болашақ» Қауымдастығы «Даму» қорымен бірлесіп ісін бастап келе жатқан кәсіпкерлерге арналған республикалық бизнес жобалар байқауының ашылғанын жариялады. Оның мақсаты жас қазақстандықтардыңкәсіпкерлік бастамаларын жан-жақты қолдау болып табылады.