Мамыр 20 , 2018
Megachance байқауы – AlmaU –да 100 % білім алу грантын немесе жеңілдікті жеңіп алуға мүмкіндік береді!
Сәуір 23 , 2018
22 сәуір күні Алматы қаласында жыл сайынғы "Алматы-Марафон" өтті. Бүкіл қала тұрғындары мен қонақтарын қамтитын ауқымды жобаға Алматы Менеджмент Университеті де белсене қатысты.
Сәуір 17 , 2018
«Болашақ» Қауымдасәтығы мен Қазақстан Республикасының білім мен ғылым министрлігі бірлесе отырып реалити-шоу үлгісінде өтетін «Startup Bolashak 3 маусым: Менің Арманым» стартап-жобалар Байқауының басталатынын жариялайды.
Сәуір 06 , 2018
«Minor – Entrepreneurship» сынамалы бағдарламасының 11 студенті Rocket Pitch аясында өздерінің бизнес-жобалары мен бизнес проекттерін сәтті қорғап шықты.
Сәуір 06 , 2018
«Студенттік кәсіпкерліктің экожүйесі» пилоттық жобасы аяқталды, ал Eurasian Resources Group, AlmaU және Тель-Авив университетінің Достар қауымдастығымен бірлесіп 2018 жылға жобаны жалғастыруға шешім қабылдады.
Наурыз 29 , 2018
5-6 наурыз күндері Almaty Management University президенті Мадридте өткен «Reinventing Higher Education» Халықаралық конференцияға қатысты («Жоғары білімді қайтадан алу»).
Наурыз 26 , 2018
24 марта в Almaty Management University состоялась IV Республиканская молодёжная конференция «Моя профессия».
Наурыз 20 , 2018
19 наурыз күні AlmaU –ға жұмыс сапарымен Орталық Азиядағы Халықаралық Университеттен делегация келді (ОАХУ, Тоқмақ қ., Қырғызстан)
Наурыз 07 , 2018
5 наурыз күні Almaty Management University-де The Babson Collaborative Student Challenge 2018 халықаралық байқаудың локальді кезеңі өтті, бұл жыл сайын Babson Collaborative-тің серіктес жоғары оқу орындары арасында ұйымдастырылады.
Наурыз 03 , 2018
23 ақпанда Алматы Менеджмент Университеті Тілдерді дамыту орталығының Knowledge Building аудиториясында «ҚЫСҚЫ МЕКТЕП 2018 ІЗІМЕН: ҚАЗАҚ ТІЛІН ОҚЫТУДАҒЫ ЖАҢҒЫРУ МЕН ЖАҢАРУ» атты дөңгелек үстел өткізді.
Наурыз 01 , 2018
24–25 наурыз аралығында AlmaU-да айтулы іс-шаралар: «Менің мамандығым» атты конференция және «МегаШанс» Республикалық Олимпиада өткізіледі.
Ақпан 27 , 2018
Вузов и специальностей сегодня в Казахстане предостаточно. Одних только бизнес-школ, предлагающих МВА, в республике насчитывается 26. Однако, рынок экономического и бизнес-образования при этом довольно сложно назвать конкурентным. Об этом свидетельствуют нарекания к качеству продукта (в данном случае – к уровню подготовки выпускников) со стороны работодателей. При этом на рынке появляются и новые, молодые, игроки. Один из них - Upgrade School, предлагающая, по словам ее основателей, совершенно новый формат обучения предпринимательству, навыкам и маркетингу.
Ақпан 21 , 2018
Неге ресми дейсіз бе? Себебі бұл жұмыстың ұйымдастырылуы былтырғы жылдың қазан айынан басталған еді. Осы уақыт аралығында студенттер бірнеше іс шара өткізіп, өздерінің жеке сайттарын ашып, PR-материалдар жинап, журналистика саласындағы өз күштерін байқап көрді.
Ақпан 16 , 2018
Almaty Management University-де 9 ақпан 2018 жылы «Тұрақты даму бойынша БҰҰ мақсаты» тақырыбында тренинг өткізілді. Тренингті құрылтайшы және Neupusti.net білім жобаларын дамыту бойынша директор Айжан Құлмұхамед жүргізді.
Ақпан 15 , 2018
Erasmus+ бағдарламасының аясында Алматы Менеджемент Университетінің бірінші проректоры Алмагуль Канагатова іссапармен Франциядағы (Париж қ.) серіктес жоғары оқу орны – ICD бизнес-мектебінде болды.