Қаңтар 21, 2019

«МегаШанс» олимпиадасына тіркелу!

Алматы Менеджмент Университеті   жыл сайын өткізетін  «MegaChance» XV Республикалық олимпиадасына қатысу үшін  тіркелу басталғандығын хабарлайды!

«МегаШанс» олимпиадасы – Алматы Менеджмент Университетінде 4 жыл  білім алу үшін  100 %  грант немесе жеңілдік алу  мүмкіндігін береді!

2019 жылы олимпиада негізгі 5 кезеңмен өткізіледі:

Байқаудың кезеңдері

Мерзімі

Олимпиадаға қатысу үшін

электронды түрде  тіркелу

22 қаңтар – 24 наурыз 2019 жыл

Видео-тіркелу: Instagram   профиліне мотивациялық бейнебаян  салу

(міндетті шарт)

24 наурызға дейін  2019 жыл

Олимпиаданың  туры Алматы қаласы  Алматы Менеджмент Университетінде (AlmaU)  өткізілуі

31 наурыз

Олимпиада комиссиясының

жұмыстарды тексеруі

сәуір - мамыр 2019 жыл

Олимпиада нәтижесі, жеңімпаздар мен жүлдегерлердің  тізімін жариялау

мамыр 2019 жыл

Олимпиаданың кезеңдері Алматы қаласында орналасқан Алматы Менеджмент Университетінде өткізіледі:

1. Эссе
  2. ҰБТ/КТ  бойынша 2 бейіндік пәннен (география – математика, география-шет тілі, тарих – АҚҚ және т.б.) тест  тапсыру
  3. Университеттің  Мектеп/факультеттері  ұйымдастыратын турлар-  мамандыққа және мектеп/факультетіне байланысты  бизнес-кейстер, шығармашылық тапсырмалар, ойын, дебат, тест, есептер  шешу.

Олимпиада 3 тілде өткізіледі: қазақ, орыс, ағылшын.

«МегаШанс-2019» олимпиадасының гранттары мен жеңілдіктері:

• 30 жеңімпаз  (1-орын) 4 жыл оқу мерзіміне  100% грант алады;

• 30 жүлдегер (2-орын) 4 жыл оқу мерзіміне   50% жеңілдік алады;

• 30 жүлдегер (3-орын) 4 жыл оқу мерзіміне   25% жеңілдік алады.

«МегаШанс» олимпиадасына 2019 оқу жылында колледж және мектепті аяқтайтын түлек, Қазақстан Республикасының азаматы қатыса алады.

*Шетелдік азаматтар үшін басқа байқау ұйымдастырылады – толық ақпаратты келесі сілтемеден біле аласыз.

Міндетті түрде оқып танысыңыз! Олимпиадаға қатысу ережесі мен толық ақпаратты келесі сілтемеден оқып таныса аласыз МҰНДА.

Олимпиадаға қатысу үшін тіркеуден өтіңіз.

Барлық сұрақтар бойынша хабарласыңыздар:

• Жеке кеңес беру дүйсенбі-жұма  09.00 - 18.00

Алматы қ., Розыбакиев к-сі, 227, Алматы Менеджмент Университеті, Қабылдау  комиссиясы – 123 кабинет.

• Анықтама алу телефондары 8 (727) 313-30-90 (93)
  • Электроды пошта: info@almau.edu.kz  (Хаттың тақырыбына: МегаШанс олимпиадасы деп жазыңыз)

AlmaU барлық қатысушыларға сәттілік тілейді!

Бөліс: