Research and Development Department

Ғылым және даму басқармасы Алматы Менеджмент Университетінің(AlmaU) қабырғасында жүргізілетін ғылыми-зерттеу жұмыстарын қолдауда қызмет көрсететін негізгі бөлім болып табылады. Басқарманың басты міндеттері AlmaU оқытушыларына, қызметкерлеріне және студенттеріне ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізуде және ғылыми мақалалар жариялау белсенілігін дамытуда көмек көрсету.

ҒЫЛЫМИ ЗЕРТТЕУ ҚЫЗМЕТІН ДАМЫТУ
  • Ғылыми-зерттеулер жөніндегі тренингтерді ұйымдастыру
  • AlmaU-да ағымдағы және жоспардағы ғылыми-зерттеу жұмыстары жөнінде ақпарат беру
  • Ғылыми журналдарды таңдауға көмектесу
  • Профессорлар мен оқытушылардың ғылыми-зерттеу қызметі жөнінде есеп жинау
  • AlmaU жарияланымдары дерекқорын басқару
  • Университеттің академиялық жарияланымдарын басқару
  • AlmaU академиялық журналдарын басқару
  • Конференциялардың сапасын тексеру және хабарландыру

Ғылыми гранттарды іздеуге көмектесу
  • Ұлттық және халықаралық зерттеу гранттары жөнінде хабарландыру
  • Конкурсқа қатысу құжаттарын дайындауға көмектесу
  • Грант алу, зерттеу үрдісі және грант қаржысының игерілуін бақылау
  • Грант беруші ұйымдармен ынтымақтастық

аккредитация және рейтинг бойынша қызметі
  • Аккредитация және рейтинг мәселелері бойынша көмек көрсету
  • Аккредитация және рейтингке өтінім беру барысын бақылау және басқару
  • Аккредитация және рейтингке қатысты барлық ақпараттарды жинау және дерек көздерін басқару
  • Аккредитация және рейтинг бойынша тиісті құжаттарды әзірлеуге жоғары мектептерге кеңес беру

Айгерим Раимжанова

Ғылым және даму басқармасының директоры, Ph.D.

Тел.: +7 (727) 313-30-49 (іш. 411)

e-mail: a.raimzhanova@almau.edu.kz

Айгерім Раимжанова бакалавр дәрежесін Ротчестер Университетінен (Рочестер, Нью-Йорк шт., АҚШ) халықаралық қатынастар мамандығы бойынша алды, магистр дәрежесін менеджмент мамандығы бойынша Риджентс Университетінен (Regents University, Лондон, Ұлыбритания), және де University of Bucharest (Бухарест, Румыния) және Берлиндегі Мәдени дипломатия институтының бірлескен бағдарламысын аяқтап Ph.D (Magna cum laude) докторлық дәрежесін алды. Айгерім Раимжанова Берлинде, Лондонда, Бостонда және Нью-Йоркте өткен халықаралық ғылыми конференцияларға қатысқан және Германия мен АҚШ басылымдарында жарияланған. 2018 жылы Германияда А.Раимжанованың «Hard, Soft, and Smart Power - Education as a Power Resource» тақырыбы бойынша кітабі (монографиясы) жарық көрді. Жұмыс тәжірибесіне Лондондағы PR компанияда, БҰҰ жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты Өкілдігінде жұмыс істеу және әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық Университетінде сабақ беру кіреді.

Айгерім Серікбекова

Ғылым және даму басқармасының бас маманы

Тел.: +7 (727) 313-28-76 (іш. 590)

e-mail: a.serikbekova@almau.edu.kz

Айгерім Серікбекова бакалавр Шәкәрім атындағы Семей Мемлекеттік Университетінде ақпараттық жүйелер мамандығы бойынша алды, магистр дәрежесін есептеу және қауіпсіздік мамандығы бойынша Кингс Колледж Лондорн (Kings College London, Лондон, Ұлыбритания). Айгерім Серікбекова Ньюкасл, Лондонда, Венада өткен халықаралық ғылыми конференцияларға қатысқан. Жұмыс тәжірибесіне Лондондағы Университет колледж Лондонда, БҰҰ-ның Венадағы Өкілдігінде және Алматы Менеджмент Университетінде сабақ беру кіреді.

Сұлтанбек Қайым

Аккредитациялар және рейтингтер бойынша бас маман

Тел.: +7 (727) 313-30-49

e-mail: s.kaiym@almau.edu.kz

Сұлтанбек Қайым әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық Университетінің Халықаралық қатынастар факультетін Аймақтану мамандығы бойынша бітіріп бакалавр дәрежесін алған. Зерттеу қызығушылығы аясына Орталық Азия аймақтық зерттеулері, қауіпсіздік, сценарийлік жоспарлау және де бизнес аналитика кіреді.