Жоғарғы білім Саясат және Құқық мектебі

Саясат және Құқық мектебі

Мемлекеттік саясат мектебі 2013 жылы құрылды. 2014-2015 жылдары Құқық мектебінің негізі қаланды. 2016-2017 жылдары Мектептер Мемлекеттік саясат және құқық жоғары мектебіне біріктірілді. 2013 жылы Мемлекеттік саясат мектебі құрылды. 2014-2015 жылдары Құқық мектебінің негізі қаланды. 2016-2017 жылдары Мектептер Мемлекеттік саясат және құқық жоғары мектебіне бірікті.

Миссиясы: Еңбек нарығында бәсекеге қабілетті, білікті, жауапты, өз кәсібін еркін меңгерген және аралас қызмет салаларында бағдарланған, мамандығы бойынша лайықты жұмыс істеуге қабілетті, бизнесті дамытуға ықпал ететін Қазақстан экономикасының түрлі салаларындағы кәсіпорындар мен ұйымдар үшін жоғары білікті заңгерлерді даярлауға қосқан үлесі.

Ұстанымы: Бизнес саласында заңгерлерді, кәсіби дипломатиялық кадрларды, сондай-ақ өңірлік және жаһандық нарықта сұранысқа ие жұмыс істеп тұрған мемлекеттік қызметкерлер арасынан жоғары білікті халықаралық мамандарды даярлау көшбасшысы.

Студенттер
(обучаются в 2022/2023 уч.г., из них 61 студентов с применением дистанционных образовательных технологий и 13 студентов обучаются на гранте)
Магистрант
(обучаются в 2022-2023 уч.г., из них 5 магистрантов на гранте)
Программ лидерлер
Сіздерді «Ашық есікке» шақырамыз.

Әр бейсенбі сайын сағат 16:00-ден 18:00-ге дейін Саясат және Құқық мектебінің деканымен кездесу мүмкіндіктеріңіз бар.

Международные Возможности

Подбор программ

Саясат және құқық мектебінің жаңалықтарын Instagram парақшасынан көруге ​​болады
Получить консультацию