Жоғарғы білім Медиа және Кино мектебі

Медиа және Кино мектебі

2021 жылдың сәуір айында Шәкен Айманов атындағы «Қазақфильм» киностудиясымен бірлесіп құрылған.

Бұл Инновациялық және халықаралық бағдарланған мектеп, онда студенттен бастап профессорға дейін Қазақстан мен шет елдердің креативті индустрияларын дамыту арқылы өз білімі мен дағдыларын жетілдіреді.

Медиа және кино мектебі студенттерді медиа, кино және PR саласында оқытады және оларды 3 жылдан кейін кәсіби және үйлесімді дағдылармен, күшті портфолиомен және дамыған кәсіпкерлік тұрғыда ойлаумен бірге шығарады.

Миссиясы: халықаралық деңгейдегі өзекті тенденциялар мен талаптарға сәйкес кино, медиа, PR бағыттары бойынша креативті индустриялар саласында сапалы және тәжірибелік-бағытталған оқу түрін құру. Студенттер мен оқытушылардың әлеуетін ашып, оларды көшбасшылық пен креативті тұрғыдан дамуға шабыттандырады.

Ұстаным: Медиа және кино мектебі – бұл Қазақстандағы және шетелдегі кино, медиа, PR бағыттары бойынша креативті индустриялар саласындағы білім беру көшбасшысы, ол ерекше таланттарды қалыптастырады және оларды оқыту, жобалау қызметі және индустриялық іс-шараларға қатысу арқылы дамытады. Медиа және кино мектебі елдің мүддесін халықаралық деңгейде көрсете отырып, Қазақстанның креативті индустриясын ілгерілетуге үлес қосады.

астам студент оқиды
(обучаются в 2022-2023 учебном году из них 22 студента обучаются на гранте)
оқытушылар магистрлер, профессорлар және практиктер бар
с более чем 10-летним опытом работы на рынке медиа и кино-индустрий