Құрылымы
Совет попечителей
Қамқоршылар Кеңесі-университетті алқалы басқару нысаны болып табылатын сайланбалы орган.
Қамқоршылар кеңесінің міндеттері университетті дамытудың өзекті және перспективалық міндеттерін шешуге, Университеттің қызметін қамтамасыз ету үшін қаржылық және материалдық емес құралдарды тартуға және жұмыс, оқыту және көрсетілетін қызметтердің сапасын жақсартуға жәрдемдесу болып табылады.
Қамқоршылар Кеңесі Қазақстан Республикасының заңнамасына, Университет Жарғысына және “қамқоршылар кеңесі туралы”Ережеге сәйкес жұмыс істейді. Қажет болған жағдайда қамқоршылар кеңесінің жалпы жиналысының шешімімен оның құрамына отырысқа қатысып отырған Қамқоршылар кеңесі мүшелерінің жай көпшілігінің дауыс беруі арқылы қосымша мүшелер енгізілуі мүмкін. Отырыстар жылына кемінде бір рет бетпе-бет немесе онлайн форматта өткізіледі.
Төраға қамқоршылар кеңесінің атынан әрекет етеді, оның мүдделерін стейкхолдерлер алдында білдіреді; қамқоршылар кеңесінің қызметін ұйымдастырады, ағымдағы және перспективалық міндеттерді айқындайды, шешімдердің орындалуын бақылайды.
Қамқоршылар кеңесінің мүшелері Қамқоршылар кеңесінің отырыстарына және университет іс-шараларына белсенді қатысады.
Корпоративтік хатшы қамқоршылар кеңесінің іс қағаздарын жүргізуге жауапты, Қамқоршылар кеңесінің университетпен байланысын қамтамасыз етеді.

Қосымша сұрақтар бойынша:

Тазабек Шолпан Орынбасарқызы – «Алматы Менеджмент Университеті» ББМ Корпоративтік Хатшысы

Татишев Еркин Нурельдаемұлы
Алматы Менеджмент Университеті Қамқоршылар Кеңесінің төрағасы, Kusto Group Директорлар Кеңесінің Негізін қалаушы және Төрағасы
Беклемишев Андрей Павлович
International Data Corporation (IDC) Вице-президенті
Бердалина Жанат Колановна
Алматы Менеджмент Университеті Қамқоршылар Кеңесінің құрметті мүшесі, Polymetal тәуелсіз директоры
Кожахметов Асылбек Базарбаевич
Almaty Management University президенті және негізін қалаушы
Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович
«ҚазМұнайГаз» ҰК АҚ Басқарма төрағасының кеңесшісі, «Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университеті» КЕАҚ Директорлар кеңесінің төрағасы