Технологияларды коммерцияландыру орталығы

Біздің бағдарламаларымыз әрбір жоба командасы үшін коммерцияландырудың бірегей жол картасын анықтау және еншілес компаниялар құру үшін әлеуетті инвесторлар мен өнеркәсіптік серіктестерді анықтау мақсатында арнайы әзірленген.

Біздің миссиямыз – университет ғалымдары мен бизнес және өнеркәсіп өкілдері арасында көпір құру, жаңа жергілікті ғылыми идеялардың бірегейлігі мен коммерциялық құндылығын бағалай алатын және оларды жаһандық ауқымда инновацияларды масштабтауға ұмтылатын инвесторларға ұсынатын кәсіби технологиялар трансфері орталығын құру.

Біздің көзқарасымыз – Орталық Азиядағы салалық базаны жаһандық жеткізу тізбектеріне жеткізуге болатын жаңа инновациялық өнімдерді әзірлеуде жаңғырту. Біздің көзқарасымыз инкубация және акселерация бағдарламаларын әзірлеуді, стартаптардың тұрақты кездесулерін және басқа да Meet Up бағдарламалары мен Demo Days ұйымдастыруды, сондай-ақ біздің ғалымдарға коммерцияландырудың шынайы жол карталарын, бизнес-модельдер мен инвестициялық ұсыныстарды әзірлеуге көмектесу үшін нарық пен бәсекелестерді егжей-тегжейлі зерттеуді қамтиды.

Орталық туралы

Коммерцияландыру альянсы – Біз Қазақстан Ғылым академиясымен және он екі ғылыми университеттің коммерцияландыру альянсымен бірлесіп, ел бойынша Зияткерлік меншік жобаларының тізілімін жасау үшін ынтымақтасамыз. Біз бизнес міндеттерін шешу үшін жаңа инновациялық стартап командаларын құруда ғалым-зерттеушілерді қолдауға бағытталғанбыз.

Салалық консультативтік кеңес — Біз саланың күрделі мәселелерін түсіну үшін бизнес пен саланың жетекші өкілдерінің мәселелерін анықтау мақсатында консультативтік кеңес құрдық. Бұл кеңес жоғары деңгейдегі кеңес болып табылады және саланың негізгі өкілдерінен, зияткерлік меншік саласындағы сарапшылардан, венчурлық қорлардың менеджерлерінен, бизнес иелері мен менеджерлерінен тұрады, олар ЦКТ-ға саясат мәселелері бойынша кеңес береді.

Венчурлық менторлар желісі — Біз жергілікті және халықаралық сарапшылардан, менторлардан, коучтардан және нұсқаушылардан тұратын кешенді экожүйе құрдық, ол жергілікті бизнес қауымдастықтарының 150-ден астам көшбасшыларынан тұратын инновациялық қауымдастыққа айналды.

Негізгі қызмет

InnoBoost жеделдету бағдарламасы
Жазғы лагерь
Студент алмасу бағдарламасы