AlmaU-да University of Minnesota өкілдерінің ақпараттық сессиясы өткізілді

15.10.2024

2024 жылдың 10 қазанында AlmaU АҚШ пен әлемдегі жетекші зерттеу университеттерінің бірі Миннесота университетінен келген қонақтарды қарсы алды. Делегация университетімізбен ынтымақтастық орнату және бакалавриат, магистратура, докторантура студенттері, сондай-ақ AlmaU оқытушылары мен қызметкерлері үшін ақпараттық сессия өткізу мақсатымен келді.

Делегация құрамында:

• – Майкл Родригес, PhD, колледж деканы, білім берудегі көшбасшылық және адам дамуының профессоры
  • – Майкл Го, PhD, білім берудегі көшбасшылық және адам дамуының профессоры, Жоғары білім берудегі магистратура және докторантура бағдарламасының үйлестірушісі
  • – Баскар Упадиай, PhD Родни Уоллес, Оқыту мен оқу ісінің үздігі профессоры, колледждің магистратура және докторантура бағдарламаларының директоры

Миннесота университетінің Білім және адам дамуы колледжі (CEHD) ұйымдастырған ақпараттық сессия қатысушыларға магистратура мен докторантура бағдарламалар және оқытушылар мен зерттеушілерге арналған стипендиялық бағдарламалар туралы білуге ​​бірегей мүмкіндік берді. UMN өкілдері академиялық ұтқырлық мүмкіндіктері, сондай-ақ AlmaU оқытушылары мен қызметкерлері халықаралық алмасуларға, ғылыми тағылымдамалар мен жобаларға қалай қатыса алатыны туралы айтып берді.

Сессия қатысушылардың үлкен қызығушылығын тудырды, олар оқу бағдарламалары, қабылдау шарттары, гранттар және зерттеу мүмкіндіктері туралы сұрақтарды белсенді қойды. Делегация сонымен қатар AlmaU мен Миннесота университеті арасындағы серіктестікті дамыту перспективаларын, соның ішінде бірлескен ғылыми жобалар мен академиялық алмасуларды талқылады.

Бұл маңызды оқиға AlmaU халықаралық ынтымақтастықты кеңейтуге және оның жаһандық білім беру аренасында позициясын нығайтуға, студенттерге, оқытушыларға және қызметкерлерге жаңа көкжиектер ашуға деген ұмтылысын көрсетеді.