Доктор Тимоти О’Коннордың дәрісі: «Қарқынды өзгеріп жатқан әлемдегі көшбасшылық»

27 ақпан Орталық Азиядағы Америка университетінің (АУЦА) президенті доктор Тимоти О’Коннордың “Қарқынды өзгеріп жатқан әлемдегі көшбасшылық” тақырыбында дәрісі өтеді.

Өтетін орны: AlmaU, A600

Тілі: орыс тілі

Күні: 27.02.2024

Уақыты: 11:15 – 12:30

Профессор Тимоти О’Коннор –2023 жылдан бері Орталық Азиядағы Америка университетінің (АУЦА) президенті. Академиялық және әкімшілік көшбасшылық принциптерімен танымал профессор О ‘ Коннор 30 жылдан астам уақыт білім берген. Оның 20 жылын Солтүстік Айова университетінде (АҚШ) тарих профессоры ретінде өткізді. 12 жылдан астам  Тимоти О ‘ Коннор МИСиС ғылым және технологиялар университетінде білім беріп, проректор қызметін атқарды. Сонымен қатар профессор алты кітаптың, он мақаланың және басқа басылымдардың авторы.