Жоғары білім School of Transformative Humanities

School of Transformative Humanities

Миссия: Біз Humanities арқылы оң өзгерістерді бағыттаушыларды шабыттандырамыз және үйретеміз

Пайымдау: гуманитарлық білім берудегі көшбасшылар, тұрақты дамуға, гуманитарлық зерттеулердегі артықшылыққа ұмтылады

Мектеп туралы

AlmaU да оқу трансформациялық гуманитарлық мектепте басталады– бұл әлемдік интеллектуалды кеңістікке қол жеткізуге мүмкіндік беретін талантты және ынталы студенттерге арналған бірегей пәнаралық бакалавриат.Осы мақсаттар үшін Tolyq Adam бағдарламасы құрылды оның шеңберінде AlmaU оқудың бірінші жылында студенттерде soft skills, оның ішінде коммуникацияны, үздіксіз оқытуды, өзін-өзі ұйымдастыруды, креативті және сыни ойлауды, ақпаратпен жұмыс істей білуді және дамытуды дамытады. стресске төзімділік, өзіндік және топтық жұмыс дағдылары, бұл болашақта студенттерге кез-келген білімді оңай игеруге және мамандықтарды өзгертуге мүмкіндік береді.Tolyq ADAM бірегей бағдарламасын AlmaU оқытушылар ұжымы әзірледі және AlmaU университеті оны іске асыру үшін бірегей және жалғыз алаң ретінде әрекет етеді. Бағдарлама Ұлы Ұлттық ойшыл Абай Құнанбаев тұжырымдаған қағидаттарға негізделген: жоғары мәдениетке баулу, Отанға қамқорлық жасау, біздің әлемнің алуан түрлілігіне құрмет көрсету, бұл бізге дұрыс дүниетанымы мен көзқарасы бар жауапты көшбасшыларды тәрбиелеуге мүмкіндік береді.
Бакалавриат

С новостями и мероприятиями School of Transformative Humanities можно ознакомиться на странице в Instagram
Получить консультацию
Нажимая кнопку “Отправить” вы соглашаетесь на обработку персональных данных. Наш менеджер свяжется с вами в течении дня