Ақпан 24 , 2019
Құрметті ата-аналар және талапкерлер! AlmaU Сіздерді Ашық есік күніне шақырады!
Ақпан 04 , 2019
2019 жылдың 4 ақпанында AlmaU «Microsoft Partner Network қатысушысы» мәртебесін алды.
Қаңтар 24 , 2019
2019 жылдың 23 қаңтарда Алматы Менеджмент Университетінің ректоры, экономика ғылымдарының кандидаты Гүлмира Қорғанбаева, осы университеттің Бірінші проректоры, философия ғылымдарының докторы, доцент Алмагүл Қанағатова, «Самұрық-Қазына» АҚ жанындағы Әлеуметтік өзара ықпалдастық және қарым-қатынас тәуелсіз аналитикалық орталығының бас директоры Ербол Исмаилов Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің басшылығымен кездесті.
Қаңтар 21 , 2019
18 қаңтарда AlmaU-да «Білім берудегі ұтқыр-менеджер» атты семинар-тренингтің соңғы қорытынды күні өткізілді.
Қаңтар 21 , 2019
Алматы Менеджмент Университет объявляет о о начале регистрации на XV ежегодную Республиканскую олимпиаду «МегаШанс»!
Қаңтар 18 , 2019
AlmaU Шымкент, Тараз қалаларында өз есігін сіздерге ашады! Құрметті талапкерлер мен ата-аналар!
Қаңтар 16 , 2019
Almaty Management University шетелдік талапкерлерге арнап жыл сайын өткізетін «MegaChance» байқауына қатысу үшін тіркеу басталатындығын хабарлайды!
Қаңтар 12 , 2019
12 қаңтар «Заманауи университет:жаңа тыңдаушыларға жол сілтейді» атты қысқы мектептің соңғы күні болды.
Қаңтар 11 , 2019
Біздің қысқы мектеп қатысушылары үш күнді тамаша жағдайда өткізді. Төртінші күн қатысушылар үшін қызықты болды. Олар өздері таңдаған тректері бойынша тренинг барысында дайындаған өз жобаларын таныстырды.
Қаңтар 10 , 2019
Қазақстанның әр түрлі оқу орындарынан келген оқытушылар AlmaU-да XXIII Қысқы мектеп аясында үшінші күн оқуда.
Қаңтар 10 , 2019
Бұл күн ерекше болды. Қонаққа келген спикерлер қатысушылармен пайдалы ақпараттарымен бөлісті, қызықты жаттығулар жасап, түрлі ойындар өткізді. Ал кешке қатысушыларға дауыспен және денемен жұмыс істеу әдістерін үйренуге мүмкіндік туды.
Қаңтар 09 , 2019
2018 жылдың 10-14 желтоқсан аралығында AlmaU Бизнес жоғары мектебінің профессоры, э.ғ.к. Ақмарал Алталиева Erasmus + оқытушылар бағдарламасы бойынша ICD (Париж, Франция) Халықаралық бизнес мектебінде сабақ берді.
Қаңтар 08 , 2019
Қазіргі заманғы университет қандай болуы керек? Бүгінгі таңда нені өзгерту қажет? Бұл өзгерістерді қалай басқаруға болады? Осы сұрақтарға бүгін AlmaU-да басталған жоғары оқу орындарының оқытушылары мен қызметкерлеріне арналған жыл сайын өткізілетін ХХІІІ қысқы мектептің қатысушылары жауап беруге тырысты.
Қаңтар 08 , 2019
Басқа жоғары оқу орындарынан қысқы демалыс кезінде ауысу туралы ақпарат.
Желтоқсан 27 , 2018
10-14 желтоқсан аралығында Almaty Management University президенті Асылбек Қожахметов пен Менеджмент жоғары мектебінің деканы Әсел Арын Үндістандағы Бангалор және Мумбай қалаларына барды.