ALMA University

Тамыз 16 , 2019
Біздің университеттің басқару жүйесі ISO 9001: 2015 талаптарына сәйкес деп танылды.
Тамыз 13 , 2019
«AlmaU Student House» атты шетелдік және аймақтардан келген студенттерге арналған көптен күткен студенттер жатақханасы ашылатындығын AlmaU хабарлайды! «AlmaU Student House» - студенттерге арналған оқу жылы кезінде тұратын қауіпсіз, заманауи, жайлы кампус.
Тамыз 07 , 2019
Болашақ Магистранттар! 2019 жылғы магистратура бағдарламасының қабылдау емтихандарына өту құжаттарын табыстау.
Тамыз 05 , 2019
Білім алу жөнінде жастардың алдында тұрған таңдау жасайтын қазіргі кезең ата-аналар үшін өте маңызды. Осыған орай, өмірлік таңдау жасау алдында пайда болатын көптеген сұрақтарға дұрыс басымдық беру тұрғысында көмектесуге дайындығымды білдіремін.
Шілде 29 , 2019
Осы жылдың маусым айында Eduniversal әлемдік рейтингтік агенттігі әлемдегі ең үздік магистрлік және MBA бағдарламаларының ресми рейтингісін жаңартты, оны www.best-masters.com сайтында көре аласыз.
Шілде 10 , 2019
Сплоченная команда AlmaU в партнерстве Министерством информации и общественного развития Республики Казахстан и ОЮЛ «Гражданский Альянс Казахстана» официально завершила работу первого заезда Республиканского молодежного лагеря «Зерен-2019».
Шілде 04 , 2019
Құрметті AlmaU талапкерлері! Колледжден кейін, НЗМ-нен, РФММ-нен бірден Бакалавриаттың 2-ші курсына түсетін үміткерлер мына емтихандарды тапсырады: Емтихандар кестесін Мына жерден жүктеп алыңыз. Колледжден кейін, НЗМ-нен, РФММ-нен бірден 2-ші курсқа ағылшын бөліміне ақылы түрде түсуге үміткерлер тетстілеу кестесін Мына жерден табады.
Шілде 01 , 2019
20 маусымда Almaty Management University –де StartUp Night AlmaU өткендігін қуанышпен хабарлаймыз.
Маусым 24 , 2019
Биылғы жылдың 19-23 маусым аралығында AlmaU-дың Білім беруді дамыту институтының оқытушылар құрамы Шымкент қаласы білім басқармасының қызметкерлеріне және менеджерлеріне, мектеп және колледж басшыларына "Білім беру саласындағы менеджмент" бағдарламасы бойынша курстар өткізді.
Маусым 24 , 2019
21 маусым күні Almaty Management University-де Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme жобасы бойынша төртінші шеберлік-сабақ өткізілді. Британ Кеңесі, «Фэшн индустрия, командалық жұмыстағы мотивация нетворкингы, күйзеліс жағдайды басқару, тыңдай білу» және «Public speaking for Art» ұйымдастырды.
Маусым 21 , 2019
21 маусымда Graduation салтанатты диплом тапсыру кешінде бакалаврды аяқтаған 479 студент "Маркетинг", "Есеп және аудит", "Құқықтану", "Логистика", "Аймақтану", "Қоғаммен байланыс", "Қонақ үй ісі және мейрамхана бизнесі", "Экономика" мамандықтары бойынша AlmaU дипломдарын алды.
Маусым 18 , 2019
Алматы Менеджмент Университеті мен Кастилья-Ла Манча университеті (UCLM) Kazakhstan-Europe Cooperation (KEC) Президенті Алехандро Пастрана Молеро мырзамен бірлесе отырып AlmaU-да Испан сыныбын құру туралы келісімге қол қойды.
Маусым 13 , 2019
Университетте 6 маусым күні Master’s day өткізілді. Іс-шара AlmaU магистратурасына түсу үшін тегін дайындық курсының ашылуымен байланысты ұйымдастырылды.
Маусым 13 , 2019
11 маусым күні AlmaU-да Changellenge» Cup Kazakhstan 2019 іс-шарасы өткізілді.
Маусым 03 , 2019
2019 жылдың 23 мамырында Atrium Grand Hall-да «Алтын Тамға-2019» студенттік байқаудың жеңімпаздарын марапаттау рәсімі өтті! AlmaU-дың ең жігерлі студенттері байқаудың жеңімпазы атанды!